Oficiální stránky podpory THEMATRONIC s.r.o.

Postup nastavení WiFi připojení na nový server

Z důvodů dlouhodobé nestability aplikace thematronic.eu přesměrujte váš regulátor na nový server/stránky jbr1.thematronic.cz dle uvedeného návodu, v případě potřeby pište na hotline@thematronic.cz nebo volejte p. Bača 608 448 419.

Přesměrování regulátoru se skládá ze dvou kroků!

Krok A

Nastavení nové adresy do regulátoru, který je nainstalován ve vašem kotli.

 1. Stáhněte si konfigurátor a rozbalte jej (je v ZIP archivu).
 2. Pokud máte ve vašem počítači nainstalován operační systém Windows 7 nebo Windows 8 musíte pro správnou komunikaci mezi regulátorem a počítačem nainstalovat nejprve příslušný ovladač pro Windows 7 nebo Windows 8. Pokud máte Windows 10 mužete pokračovat bodem A3.
 3. Propojte regulátor s počítačem kabelem USB – USB MINI, který se nachází na zadní straně regulátoru JER1. Je nutno zvednout horní kapotu kotle.
 4. Otevřete stažený konfigurátor, v okně komunikace zvolte nabídnutý COMx, pokud je zvolený COM správný, pod tímto oknem se zobrazí číslo vašeho regulátoru a vpravo od okna COM musí běžet počítadlo (od 0 do 255).
 5. Poté stiskněte Automatické nastavení serveru. Políčko SSID a Password se automaticky vyplní údaji z regulátoru. IP a Port se nastaví na nový server.
 6. Vypněte a zapněte regulátor, tímto je krok 1 ukončen.

Krok B

Vytvoření nového účtu na stránkách jbr1.thematronic.cz.

 1. Proveďte registraci na adrese https://jbr1.thematronic.cz/sign/up/
 2. Vyplňte všechny požadované údaje a jako kód instalačního partnera uveďte ma3afr.
 3. Na vaši emailovou adresu, kterou jste vyplnili při registraci vám přijde potvrzovací email, ve kterém je odkaz na který kliknete a budete přesměrováni k prvnímu přihlášení. Pozor bez potvrzení registrace klikem na odkaz v emailu se nebude možné přihlásit!
 4. Při přihlášení do aplikace zadejte emailovou adresu a heslo, které jste uvedli při registraci.
 5. Po úspěšném přihlášení vás systém vyzve k zadání čísla vaší regulace, které se nachází na zadním krytu regulace na zeleném štítku. Tímto je celý proces přesměrování dokončen.